Telefon

0212 485 07 02

Telefon
İletişim

Önder silikon tarafından üretilen ısıya dayanıklı kauçuk conta son teknoloji üretim araçları kullanılarak imal edilmektedir. Kalite ve kuşları memnuniyetinin son derece önem veren önder silikon ürettiği her bir kauçuk contayı birçok kalite testlerinden geçirmektedir. Kalite testinden geçemeyen hiçbir ürünü satışa sunmamaktadır.

Her her zaman müşteri memnuniyetini iş ahlakına entegre ederek çalışan önder silikon ısıya dayanıklı kauçuk conta üretiminde zirvede yer almaktadır. Kalite testlerini başarıyla geçen kauçuk contalar uygun fiyatlardan satışa sunulmaktadır.

HEMEN BİZİ ARAYABİLİR YADA MAİL ATIP FİYAT ALABİLİRSİNİZ.

Isıya Dayanıklı Kauçuk Conta

 

Isıya Dayanıklı Kauçuk Conta İmalatı

Uzun yıllardan bu yana Önder silikon imâl ettiği ısıya dayanıklı kauçuk çantalar ile müşterisinin ilgi odağı haline gelmiştir. Yeni nesil üretim teknolojileri kullanılarak Önder silikon tarafından üretilen kauçuk contalar cep yakmayan verilebilecek en uygun fiyatlarla müşterisine ulaştırılmaktadır.

Günümüzde birçok firma tarafından üretilen kauçuk contalar baştan savma ve amatör bir şekilde üretilmektedir. Buna karşılık Önder silikon yoğun sıcaklığa ve basınca karşı dirençli ve birçok testten başarıyla geçmiş ürünleri satışa sunmaktadır.

 

Isıya Dayanıklı Silikon Conta

Önder silikon ürettiği ısıya dayanıklı kauçuk contalar için en kaliteli malzemeleri kullanmaktadır. Uzman kadrosu ve tecrübeli ekibi ile suya dayanıklı conta üretimi yapmaktadır. Üretmiş olduğu kaliteli contalar ile piyasada parmakla gösterilen önder silikon ısıya dayanıklı Kauçuk çantalar için cep yakmayan uygun fiyatları ile müşterisini memnun etmeyi amaçlamaktadır.

Ürettiği ürettiği her malzeme için kaliteyi ön planda tutan uzun yıllara rekabet edebilecek Ürünler ortaya koyan önder silikon ısıya dayanıklı kauçuk conta seçenekleri ile müşterilerini memnun etmektedir. Önder silikon her geçen gün genişleyen satış yelpazesi ile alanında bir numara olmayı başarmış nadir şirketlerdendir. Kaliteyi ucuza verme anlayışı ile her zaman tercih edilenler arasında yer almaktadır.

 

Kaliteyi Uygun Fiyatlarla Verebilmek

Önder silikon üretmiş olduğu kauçuk contaları diğer firmalardan farklı olarak kendi kârından kısarak müşterilerine verilebilecek en ucuz fiyattan vermektedir. Bu nedenle sektöründe lider olmayı başarmıştır.

Üretim sonrası ürettiği ürünü Avrupa standartlarının da üzerinde bir teste tâbi tutan önder silikon ısıya dayanıklı olarak ürettiği bütün ürünleri satış öncesi test ederek müşteri mağduriyetlerinin önüne geçmiştir.

Call Now ButtonTıkla Ara