Telefon

0212 485 07 02

Telefon
İletişim

Silikon Fitil

Silikon fitil, silisyum, oksijen ve karbon içerikli olan ve son derce dayanıklı bir element olma niteliğine sahiptir. Firmamız tarafından üretimi gerçekleştirilmekte olan imalatı çeşitli alanlarda farklılık gösteren kullanım yapılarına ideal olarak farklı türlerde olacak şekilde üretimi gerçekleştirilmektedir. imalat yapmakta olan firmamız tarafından piyasaya sunulmakta olan bu ürün çok yüksek ve çok düşük sıcaklıklara son derece dayanıklı bir yapı sergilemektedir. Ayrıca oldukça kolay ve pratik bir kullanım imkânı sunmaktadır. Firmamız tarafından üstün bir kalitede gerçekleştirilmektedir. Silikon fitillerin oldukça geniş bir kullanım alanı bulunmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz ister bir Ofis olsun, ister eviniz olsun, ister bir üretim tesisi ya da fabrika ve benzer özelliklere sahip olan tüm kapalı alanlarda kolaylıkla kullanılabilir nitelikte bir üründür.

 

Silikon Şerit Silikon Şerit İmalatı Silikon Şerit Çeşitleri

 

Silikon Fitil Nedir ?

Firmamızın üretimini gerçekleştirmekte olduğu silikon fitil ürünü ev ve benzeri kapalı mekânlar içerisinde çoğunlukla ses yalıtımı sağlamak, ısı geçirgenliğini minimum seviyelere indirmek, banyo, mutfak gibi bölümlerde ortaya çıkabilecek su sızıntılarının engellenmesi amacıyla kullanılırlar. Aslında daha çok endüstriyel üretim gerçekleştiren fabrikalarda ve üretim tesislerinde kullanımı tercih edilen bir ürün olma özelliğine sahiptir. Temini çok kolay olan çeşitlerinin maliyetleri oldukça düşüktür. Bu nedenle bütçenizi çok zorlamaz. Üstün kalitede üretim gerçekleştirmekte olan firmamız tarafından imal edilen silikon fitilleri ister evinizde ister iş yerinizde kolaylıkla ve güvenle kullanabilirsiniz.

Yüksek bir verimlilik elde edeceğiniz yapıdaki ürünlerimiz ev ve ya iş gereçlerinde rahatlıkla kullanılabilir bir yapıya sahiptir. Yüksek kalitede ve uygun fiyatlarla temin edebileceğiniz ürünlerinin üretimini ve aynı zamanda da satışını gerçekleştirmekteyiz. Kullanımı son derece pratik olan ürünlerimizi arzu ettiğiniz an temin etmeniz mümkün olmaktadır.

Fitil Conta

Değişik boyda, ölçüde, sertlikte, renkte imal edilen bu silikonlar, ahşap üzerinde daha etkin bir etkiye sahiptir. Bu ahşaplara fitil makineleri ile kanal açılarak bu silikon takılır. Bu sayede sizde hem yağmurlu havalarda sıvının geçmesini, hem de gürültülü ortamlarda sesin odaya girmesini engellemiş olacaksınız. Bu şekilde hemen hemen her evde, işyerinde bu silikonlu fitiller kullanılmakta ve bu sayede sağlıklı ortamlar oluşturulabilmektedir.

Silikon fitil de bir başka çeşididir. Silikon fitilde genel olarak cam mermer gibi yüzeylerin birleşim noktalarında yapışkan görevi üstelenen bir silikon çeşididir. Silikon kullanım amacı olarak genellikle yapıştırıcı ya da bir nevi dolgu özelliği taşımaktadır. Temel özellik itibari ile ısıya dayanıklı neme karşı yüksek etkili ve yalıtkan olma özelliklerini taşımaktadır.
Birçok yüzeysel şekilli mevcuttur. Bunlardan başlıcaları silikon contadır. Silikon conta genellikle ısı seviyesi yüksek olan ürünlerin kapaklarında conta görevi taşımaktadır.

 

Call Now ButtonTıkla Ara