Telefon

0212 485 07 02

Telefon
İletişim

Silikon Şerit

Silikon şerit, imalatı yapmakta olan firmamız tarafından çok çeşitlilik gösteren özelliklere sahip olan silikon üretimi gerçekleştirilmektedir. Silikon şerit imalatı ve satışı firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Firmamız silikon şerit  dendiğinde ilk akla gelen yüksek kalitede üretim gerçekleştiren silikon imalathaneleri arasında yerini almaktadır. Kaymaz özelliği bulunan silikon şeritler tekstil sektöründe çokça kullanımı tercih edilen silikon ürünler arasında gelmektedir. Elbiselerin kaymasını önlemek için askılıklarda, halıların kaymadan sabit kalmasının sağlanması için halı altlarında silikon şerit kullanılmaktadır.

Silikon şeritler her kalınlık her genişlik ve parlak-mat olmak üzere her renkte her esneklikte üretilir. İç giyimde mayolarda örme giysilerde fitted çarşaflarda kullanılır. Silikon led şeritler ise dış mekan kullanımına yöneliktir. Suya toza ve neme dayanıklıdır. Aydınlatma amaçlı olarak akvaryumlarda ve levhalarda kullanılır. Tüm led şeritlerin silikonlu modelleri vardır.

Oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olan silikon şeritler dış etkenlere karşı oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptirler. Bu özellikleri nedeniyle tanıtım amacıyla kullanılmakta olan ledlerde de silikon şeritlerin kullanımı tercih edilmektedir. Silikon şeritlerin diğer bir kullanım alanı ise uyarı levhalarıdır. Ayrıca suya ve elektriğe dayanıklı bir yapıya sahip olmasından ötürü akvaryum içinde de silikon şerit kullanılır. Kaliteden taviz vermeyen bir anlayış ile faaliyet göstermekte olan firmamız tarafından üretilen silikon ürünlerini ihtiyaç duyduğunuz her alanda rahatlıkla ve güvenle kullanabilir, ürünlerimizi kolaylıkla ve uygun fiyatlara temin edebilirsiniz. Silikon üründe kalite denildiğinde sayılı firmalar arasında yer almanın gururuyla silikon ürünlerimizi müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

 

Silikon Şerit Silikon Şerit İmalatı Silikon Şerit Çeşitleri

 

Silikon Şerit Nedir ?

Silikon şerit %100 poliüretan dan üretilir. İnsan sağlığı için zararlı hiçbir madde içermez. Anti alerjiktir. 130 dereceye kadar ısıya dayanıklıdır. Kurutma makinelerine ütüye kuru temizlemeye ve yıkamaya uygundur. Yağ su deniz suyu hafif asitler kozmetikler genel ağartıcı ve çözücü kimyasallara maruz kaldığında yapısı bozulmaz. Birinci önceliği kaliteli üretim olan firmamız tarafından imalatı gerçekleştirilmekte olan silikon çeşitleri arasında yer alan silikon şerit ürünlerimizi dilediğiniz an kolaylıkla ve bütçenizi zorlamayan fiyatlara rahatlıkla temin edebilirsiniz.

Silikon ürünler ev ve iş yerinde kullanımı son derece pratik ve güvenli ürünlerdir. Yüksek ve düşük sıcaklık farklarına son derece dayanıklı yapıda olan silikon şeritleri kullanmaya ihtiyaç duyduğunuz pek çok ev ve ya iş gerecinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Önemli bir element bileşiminden oluşan silikon şerit, sahip olduğu özelliği bakımından büyük bir işleve sahip bulunmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz için en kaliteli silikon şerit imalatı ile hizmet vermekteyiz.

Call Now ButtonTıkla Ara