Telefon

0212 485 07 02

Telefon
İletişim

Silikon Levha

Silikon levha, kullanım alanı geniş olan ürünler arasındadır. Bu ürünün en büyük özelliği hiç kuşkusuz, aşırı sıcaklara dayanıklı olan yapısıdır. Normal şartlar altında 250 santigrad dereceye kadar dayanarak, şekli bozulmadan görevini yerine getirmeyi sürdürmektedir. Bu özellikleri ile ön plana çıkan silikon levha, genellikle gıda sanayinde kullanılır. Bu durumun sebebi de yüksek sıcaklıklarda ürünün bozulmadan kalan yapısı ve gıda maddeleri için güvenilir, kokmayan bir malzeme olmasından kaynaklıdır. Bu yönü ile silikon ürünler imalatı önemli bir sanayi dalıdır. İmalatı itibariyle ülkemizde son zamanlarda önem kazanmış bir sanayi ürünüdür. Bu ürünün son zamanlarda gelişen üretim teknolojileri ve artan kullanım alanı sebebiyle ülkemizde de üretimine firmamız aracılığı ile başlanmıştır. Ancak üretiminde özellikle ülkemizde etkin olan Uzakdoğulu üreticiler, sağladıkları uygun fiyatlar ile ürünlerini daha çok satmanın peşine düşmüş olsalar da bu bölgeden gelen levhalar kalitesiz ve sağlığa zararlı nitelikler taşırlar. Bu konuda en iyi levha üretimi Avrupa ülkelerinde gerçekleştiriliyor olsa da özellikle firmamızın imalatı başlaması ile beraber, hem Avrupa’dakiler kadar kaliteli hem de Uzakdoğu’dakiler kadar ucuz bir ürün elde etmiş bulunmaktayız.

 

Silikon Levha Silikon Levha İmalatı Silikon Levha Çeşitleri

 

Silikon Levha Özellikleri ve Çeşitleri

Yukarıdaki bu özelliklerimiz ışığında silikon levha imalatı ile sizlere ve dünyada silikon levhaya ihtiyacı olan ülkelere bu ürünü pazarlamak için elimizden gelen her türlü yatırım çalışmasını hızlı bir şekilde gerçekleştirerek bu sektörde büyümeyi hedeflemekteyiz.

Sizler de ihtiyaçlarınıza göre farklı ebatlarda ürettiğimiz silikon levhalar ile bu ürünü kullandığınız alanlardaki üretimleriniz de kalitesi ile tanışmış olursunuz. Ürünlerimizdeki kalite, sizlerin ürettiği ürünlerin kalitesine de yansıyacaktır.

Sizlerde hemen firmamız ile iletişime geçerek silikon levha hakkında gerekli olan bilgilere ulaşabilir ve bilgiler ışığında ihtiyacınız olan nitelikte ürünü alabilirsiniz. Firmamızın, sizleri düşünen yapısı içerisinde, ürettiğimiz ürünlere olan güvenimiz çok yüksektir. Aksi bir durumda firma olarak, sizlere her türlü desteği vermeye hazırız.

Call Now ButtonTıkla Ara